top of page
Copy of H2O event FB (1).png

Pozývame Ťa na online event plný pohody, inšpirácie a empatie, ktorý organizuje LEAN IN SLOVAKIA v spolupráci s Grow with Google a Growni. Tak si zober svoju kávu alebo čaj, vylož si nohy a oddýchni si spolu s nami.

Počas pracovného týždňa sa na každú z nás valí množstvo povinností (niektoré z nás sa starajú o celú domácnosť, učia sa s deťmi a popri tom trávia v zamestnaní 8 hodín). Táto nedeľa môže byť dňom, kedy si aj Ty, žena v permanentnom zhone zvoľníš tempo a vychutnáš si príjemný online event, ktorého hlavným zámerom je jednoducho potešiť

a inšpirovať.

Upokojme sa, dovoľme si konečne vydýchnuť a potom, keď sa opäť nadýchneme, vtedy sa pustime opäť do práce. Mať pevný základ a podporu pre ďalší rozvoj je kľúčové.

 

Chceme Ti pomôcť uvedomiť si, že si výnimočná taká, aká si a že si môžeš dopriať hýčkanie, oddych a opateru, pochopenie, priestor na uvoľnenie sa a sebarealizáciu. To všetko cez hrejivú nostalgiu odkazujúcu na rozprávky a detstvo, kedy sa zdalo všetko možné a príbehy mali šťastný koniec. 

Cielene vynechávame témy týkajúce sa biznisu

a zvyšovaniu produktivity. Nechceme Ti dávať pocit, že nerobíš dosť. Všetky máme svoje spôsoby spracovania situácie a sme tu pre seba, aby sme

sa podporili. Záleží nám na tom, aby si odchádzala inšpirovaná a posilnená vďaka aktivitám, ktoré v Tebe prebudia pocity pohody. Chceme Ti dopriať krátky únik z možno náročnej reality.

Screenshot 2021-02-28 at 10.06.40.png

Vyber si z 9 oddychových eventov, ktoré organizujeme počas nedeľného popoludnia 7. marca alebo z 2 vzdelávacích, ktoré sme pre Teba pripravili na pondelok. Popri tom budeš mať možnosť získať zaujímavé produkty pre svoj odpočinok a starostlivosť o telo i dušu. Oddýchni si s nami aspoň virtuálne, vyrobili sme pre teba aj špeciálnu stránku plnú oddychu VIRTUÁLNY RELAX.

12.png

Program v nedeľu 7. marca

Event štartuje o 14:00 hod. a posledný clubhouse talk končí o 21:00. Niektoré eventy budú prebiehať paralelne na viacerých platformách - Zoom, Teams a Clubhouse. Vzhľadom na obmedzenú kapacitu jednotlivých platforiem, kde máme licencované účty, je na každý event, ktorého máš záujem sa zúčastniť, POTREBNÁ REGISTRÁCIA.

 

A aj keď spolu oslavujeme Medzinárodný Deň žien, na našich eventoch sú, tak ako je to už zvykom, VÍTANÍ AJ MUŽI. 

7.png

Pohodový rozhovor troch žien, ktoré sa neboja ísť “s kožou na trh”. Láska k sebe, k svojej duši a svojmu telu... Ako nájsť krásu tam, kde ju možno na prvý pohľad nie je vidieť? Ako sa vysporiadať so svojimi nedostatkami?
Moderátorka: Alžbeta Palkoci

(Zoom)

1.png

Lean In lektorka Šárka Ti pomôže nájsť motiváciu aj tam, kde na prvý pohľad nie je. Objavíš vášeň, svoje silné stránky a životné poslanie. Dozvieš sa  o čom je Golbergov 5-faktorový model osobnosti, čo je MBTI test, Enneagram, Gallup a pomocou aktivít a praktických cvičení zistíš aké je Tvoje ikigai.

Pred workshopom si nezabudni spraviť test 16 osobností, zaberie Ti to do 10 minút. (platforma Teams)

H2O events.png

Čo je to udržateľná móda a ako ju dostať do svojho šatníka, ako funguje lokálna módna produkcia, ako si poskladať kapsulový šatník... a veľa iného z fascinujúceho sveta štýlu.

Moderátorka: Lívia Gaľová

(Zoom)

2.png

Workshop #IamRemarkable s Google certifikovanou trénerkou Lenkou Hlinkovou.
Každá z nás má veľa silných stránok a cieľom tohto workshopu je povzbudiť Ťa k ich odvážnemu prezentovaniu. Čaká Ťa skvelý  čas zameraný na podporu sebavedomia a pozitívneho sebahodnotenia. 

(Teams)

H2O events (3).png

Vieš, že jedlo môže významne ovplyvniť Tvoju náladu a produktivitu? Často riešiš, ktoré potraviny sú pre telo najzdravšie a ako ich zakomponovať do jedálnička?  Potom je rozhovor + Q&A s fitness koučkou Andy tým pravým orechovým! (Zoom)

H2O events (4).png

Mali ste chuť niekoho „prečítať“?  Nazrieť na niektoré stránky jeho príbehu? Zalistovať v niekoho živote a nájsť odpoveď na svoju otázku? V tomto netradičnom formáte budete mať možnosť „poobracať“ v diskusii ženy so zaujímavým životným príbehom a kariérou, ktorým sa podarilo naplniť časť svojich snov. (Zoom)

6.png

Priznajme si, každá z nás niekedy potrebuje pomoc. Je normálne mať náročné obdobie a je normálne vyhľadať odborníkov. Nerobme zo psychickej (ne)pohody 13. komnatu!
Pripravili sme pre Teba debatu o spôsoboch psychickej pomoci: mentoring, koučing, psychoterapia. Ako o pomoc požiadať a ako ju prijať? Moderátorka: Terézia Dominika Lukáčová z platformy GROWNi (Zoom)

8.png

Nielen v rozprávkach  môže byť svet lepší… Diskusie s hosťkami o ich osobných príbehoch, o tom, aká je ich motivácia byť angažovanou ženou,  aké je ich “prečo”.  V akú veria budúcnosť a čo im pomáha byť optimistkami aj v náročných časoch. Aj Ty, možno vo svojich očiach “obyčajná” žena, môžeš zmeniť svoj svet. Na mieste, kde si, v okolnostiach v akých sa nachádzaš a s kapitálom a potenciálom, ktorý máš. 

Moderuje Katarína Trnová (Zoom)

3.png

Tri priateľky,  tri riaditeľky, tri rôzne aktivity, ktorým sa venujú. Ako im to ladí? Ako sa im darí budovať kvalitný vzťah? Ako efektívne budovať dôveru aj v dospelosti a ako sa navzájom podporovať? 
Investovať do kvalitných vzťahov sa oplatí,  na dobré a zlé v živote nemusíš byť sama…

Moderuje Lenka Hlinková (Clubhouse)

*organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu, časov alebo zloženia hostí na jednotlivých podujatiach

Program v pondelok 8. marca

Pre 50 z vás, ktoré si chcú urobiť radosť a odmeniť sa, máme SELFCARE balíček plný produktov od poctivých slovenských výrobcov a firiem v hodnote približne 40 eur. K tomu ti ešte pribalíme bezplatný vstup na niektorý z pondelkových vzdelávacích workshopov s dvoma špičkovými Google Certified trénermi! Balíček sa dá kúpiť registráciou na niektorý z nich - LOKÁLNY ONLINE MARKETING alebo LINKEDIN.

Screenshot%202021-02-28%20at%2010.36_edi

SELFCARE balíček

7€

Vypredaný!

Čo je obsahom SELFCARE balíčka? To je prekvapenie, ale prezradíme, že tam nájdeš napríklad vlasovú kozmetiku, eco cup, kávičku, čaj, plátenú tašku, rúško, aromaterapeutický olejček, bio kozmetiku, 200-eurovú zľavu na vzdelávací program v oblasti technológií pre ženy a zvyškom sa nechaj prekvapiť. 

Do SELFCARE balíčka prispeli firmy, ktoré Ti chceli urobiť radosť a pritom to teraz tiež nemajú ľahké. Podpor ich zdieľaním ich produktov v poste či storke alebo si po vyskúšaní od nich niečo zakúp. 

1.png
2.png

Stále dostupné!

Event podporili:

Bezobalis-Logo-2018-transparent.png
biofy.jpg
carpathia_logo_transparent.png
curaprox.png
Cyprianus.png
Grow with Google.png
Growni.png
Kaavichka.png
Katarína Kočišová.png
logo_image.jpg
martinus_width_positive.png
mini tech mba.png
unnamed (1).png
herba.png
Lavina.png
Podnikatelka-Slovenska-2020-logo-verzia-
T-logo_magenta.png
True Slovakia.png
two cosmetics.png
websupport-sk-logo.png
zeny z netu.jpg
13.png

Nestihla si si kúpiť lístok so SELFCARE balíčkom? Nevadí. Pripravili sme pre teba SÚŤAŽ!  Na záver panelovej diskusie Dobro víťazí nad zlom vyhlásime výherkyne produktov vyššie spomenutých značiek, ktoré vyžrebujeme spomedzi všetkých registrovaných (stačí byť registrovaná aspoň na 1 event).  

14.png

Súťaž pre všetkých!

Od soboty 6. marca na celý nasledujúci týždeň pre teba spúšťame ďalšiu podstránku plnú virtuálneho relaxu! Tipy na knihy od Jany Šlinskej (@_dzejny) z Martinusu, Terky z Growni a nášho Lean In tímu, linky na testy, podcasty, Spotify playlisty pre nezávislé ženy a ďalšie prekvapká, ktoré Ťa naladia na našu vlnu a dvihnú Ti náladu. Sleduj naše sociálne siete, nech Ti nič neujde!

Viac vzdelávania s Grow with Google

Vedela si o tom, že s Grow with Google sa môžeš naďalej online vzdelávať po celý rok a úplne FREE?

Pozri si krátke video o tom, ako na to a kde nájdeš všetky potrebné info!

Mentoring s Growni

growni-miesto-pre-tvoj-rast-mentoring-wo

Growni je priestor pre dlhodobý osobný rast mladých ľudí na Slovensku. Na jednom mieste nájdeš príležitosti prepájajúce aktívnych študentov a mladých profesionálov spolu so zmysluplnými organizáciami, a to cez mentoring, zdieľanie znalostí a skúseností, expertné dobrovoľníctvo, príležitosti na prácu a stáže v zaujímavých firmách, neziskovkách či verejnom sektore. Zaregistruj sa TU!

Kontakt

Untitled design (21).png

Máš otázky ohľadom eventu ? Neváhaj kontaktovať Alžbetu Palkoci, ktorá v Lean In pracuje ako Community and Partnership Development Manager a je hlavnou koordinátorkou eventu H20.

Tešíme sa na Teba!

bottom of page