KNIHOU TO NEZAČALO

V roku 2010 Sheryl Sandberg, prevádzková riaditeľka firmy Facebook, predniesla TED Talk o prekážkach, ktoré ženy prekonávajú na ceste k vedúcim pozíciám. Reakcia diváčok z celého sveta, ktoré zdieľali svoje vlastné príbehy o kariérnych bojoch a úspechoch, inšpirovala Sheryl k napísaniu knihy Lean In.

 

Vyšla v roku 2013 a okrem osobných príbehov sa opiera o výskum objasňujúci rodové rozdiely. Kniha ponúka praktické rady na pomoc ženám pri dosahovaní svojich cieľov a vyzýva čitateľov k spoluvytváraniu sveta,

v ktorom majú všetci rovnaké príležitosti bez ohľadu na pohlavie. 

 

Doposiaľ sa z knihy predali vyše 4 milióny výtlačkov a bola preložená do 34 jazykov. Iniciovala vznik globálneho hnutia Lean In, vďaka ktorému sa viac než 2 milióny členiek circles v 127 krajinách sveta opiera do svojich cieľov spoločne.

Knihy sa dajú kúpiť aj priamo TU!

A to v anglickom alebo českom jazyku a za výhodnejšiu cenu, ako v kníhkupectvách. Podklady k platbe prevodom na účet zasielame emailom. K cene za knihy pripočítavame poštovné podľa sadzobníka Slovenskej pošty. Knihy máme na sklade a odosielame do 2 pracovných dní od prijatia úhrady.

 
OBJEDNÁVKA
arrow&v
arrow&v

INŠPIRATÍVNE KNIHY

MOTIVAČNÉ TED TALKY

 

ŽENSKÉ PODCASTY

Máš tip na podcast, TED talk alebo knihu? Pošli nám ho!

 

Sleduj nás na sociálnych sieťach                  

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

Podpor nás v našich aktivitách

LEAN IN Slovakia NOVINKY
  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn

86% členiek LEAN IN circles pripisuje pozitívnu zmenu vo svojom živote účasti v circle.

Oprime sa do toho spoločne!