top of page

PARTNERSTVO

Pomáhame firmám pritiahnuť

a udržať si talenty

Snažíte sa vytvárať pracovné prostredie, v ktorom sa každý cíti akceptovaný a má prístup k rovnakým príležitostiam? Potom zrejme viete, aké je to doležité, no tiež náročné. Pomôžeme vám s tým!

Podľa európskych štatistík je naša krajina šiestou najhoršou v EÚ, pokiaľ ide o platové rozdiely - ženy u nás zarábajú o 20% menej ako muži. Na postoch výkonných riaditeľov podnikov tvoria ženy len 6,9% a vo vedúcich pozíciách zarábajú dokonca až o 23% menej ako muži. Navyše často čelia podvedomým predsudkom

a nespravodlivému zaobchádzaniu

Lean In je globálna organizácia, ktorej cieľom je pomáhať ženám napredovať v kariére a firmám odstraňovať zbytočné prekážky na tejto ceste. Spolupracuje s vyše 1400 spoločnosťami na celom svete. Obsah našich programov je postavený na faktoch, renomovaných prieskumoch a skúsenostiach expertov.

Ambiciózne ženy sa s nami vzdelávajú a aktívne pracujú na svojom rozvoji. 

Firmám pomáhame vytvárať diverzitu a inklúziu na pracovisku, čo priťahuje a pomáha udržať si talentovaných zamestnancov, vedie k rastu inovatívnosti a v konečnom dôsledku aj k rastu finančných výnosov.

Redefinujeme spolu leadership.

SPOLU ZA INKLÚZIU

Uvoľniť potenciál

Vplyvom spoločenských predsudkov podliehame všetci, často nevedome. Ak na nich ale staviame rozhodnutia, brzdíme ľudský a tým aj firemný potenciál. Praktický workshop pre tímy, manažérov či personalistov, ktorý zvyšuje povedomie a citlivosť na podvedomé predsudky a precvičuje metódy, ako ich rozoznať a eliminovať trvá 2 hodiny a je pre skupinu do 15 osôb.

Program pozostáva z 2-hodinového workshopu 10 vecí, ktoré brzdia manažérky v raste pre max. 20 osôb

a materiálov na následných 12 stretnutí

s inštruktážou, ako ich facilitovať raz

za týždeň interne, na témy ako autentický leadership, riadená sebakritika či ako viesť náročné rozhovory. Uzatvárame ho slávnostným odovzdaním certifikátov

o absolvovaní.

Podporovať líderky
Nájsť talenty

Na Slovensku pracujeme so stovkami profilov ambicióznych žien, ktoré hľadajú tú správnu príležitosť. Dovoľte nám pomôcť vám s ich hiringom na manažérske pozície bez stereotypných procedúr tradičných personálnych agentúr. My nehľadíme len na skúsenosti, hľadáme potenciál. 

Diverzita a inklúzia sú témy čoraz aktuálnejšie aj v slovenských firmách. Prostredie bez prekážok na rast pre každého, kde sa ľudia cítia akceptovaní, má merateľne pozitívny dopad na finančné výsledky firiem. Hĺbkový audit úrovne D&I vo vašej spoločnosti dodávame aj s konkrétnymi odporúčaniami.

Audit D&I
Vrátiť rodičov do práce

Náš 3-mesačný program Back to Work je určený pre rodičov na materskej dovolenke, ktorí plánujú úspešný a hladký návrat na pracovisko. Poskytnite ho zamestnancom ako benefit.

Máte vo firme baby boom? Zorganizujeme workshopy priamo u vás

a prispôsobíme ich potrebám vašich zamestnancov.

Poskytujeme vzdelávacie workshopy pre všetkých zamestnancov, nie len ženy, na rôzne témy, napr. Selfbranding, What Holds Managers Back, Drive, Smart Productivity, Emotional Intelligence, Digital Trends in Corporate Work, Hot Skills for 2020+ atď. Všetky workshopy ponúkame v angličtine alebo slovenčine. Portfólio našich worskhopov vrátane cenovej ponuky zasielame emailom.

Kontinuálne vzdelávať

*Ceny našich služieb stanovujeme individuálne vzhľadom na lokalitu, partnerstvo a pod.

Oprime sa do toho spoločne

Pomôžte nám organizovať ešte viac kvalitných programov, ktoré približujú Slovensko k rodovej rovnosti.

 

 Naši partneri získavajú prednostný prístup k našim workshopom, programom a eventom. Zdieľame s nimi výsledky našich prieskumov o ženách na pracovisku a poskytujeme dodatočné materiály na podporu budovania inkluzívneho pracoviska

PRE ZAMESTNANCOV

Open Circle Meeting

Na Circle Kick-Off mítingoch predstavujeme koncept tzv. krúžkov. Účastníčky sa dozvedia, o čom je LEAN IN, ako si môžu založiť vlastný circle alebo sa pridať do existujúceho a priamo na evente si ukážku z neho aj vyskúšať. 

Lean In v zahraničí podporujú

NAŠI PARTNERI

Acc_Logo_Black_Purple_RGB (1).png
logo_GwG_vert_FullColor_pmsC_428x421px.p
cierna.png
inderx-mag_logo.png
Pracujuce mamy.png
Logo_BLF.png
Res_Logo_New_Landscape (1).png
Charta_logo_V_CMYK1500px-418x315.png
MicrosoftTeams-image (191).png

PODPORTE NÁS

Pomáhame Slovenkám budovať úspešnú

a zmysluplnú kariéru

bottom of page