top of page

ne 07. 3.

|

online diskusia

H2O: Spolu to zvládneme

Moderovaná diskusia s hosťkami psychologička doc. Eva Poliaková, skúsená koučka Marcela Lendvaiová a úprimná Kristína Tormová, ktorá otvára aj nepohodlné témy.

Registrácia na tento event je z kapacitných dôvodov už ukončená.
Ďalšie naše eventy
H2O: Spolu to zvládneme
H2O: Spolu to zvládneme

Čas a miesto

07. 3. 2021, 15:30 – 16:30

online diskusia

O evente

Priznajme si, každá z nás niekedy potrebuje pomoc. Je normálne mať náročné obdobie a je normálne vyhľadať odborníkov. Nerobme zo psychickej (ne)pohody 13. komnatu!

Pripravili sme pre Teba debatu o spôsoboch psychickej pomoci: mentoring, koučing, psychoterapia. 

Ako o pomoc požiadať a ako ju prijať?

Eva Poliaková

Doc. PhDr., CSc. O: vysokoškolský pedagóg na Pedagogickej fakulte UK v Bratislave – na Katedre psychológie a patopsychológie.

Narodila sa 1.septembra 1940 v Bratislave. Má dve dcéry: Ing. Eva Jančariková a Ing. Patrícia Poliaková-Staniscia.

Je absolventkou Filozofickej fakulty UK v Bratislave a v roku 1982 jej bol priznaný titul „doktor filozofie“, PhDr., vedeckú hodnosť kandidáta vied získala rozhodnutím Vedeckej rady Filozofickej fakulty UK v Bratislave v roku 1988. Vedecko-pedagogickú hodnosť docenta dosiahla v r. 2005 na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre.

Je autorkou základných dokumentov „Neštandardná príprava rómskych dievčat“, „Akulturácia

rómskych detí a mládeže“. Je autorkou študijných programov „Prevencia drogových závislostí“, „Výchova k manželstvu, rodičovstvu a etike intímnych vzťahov,“ je úspešnou autorkou dvoch medzinárodných grantov: „Profesionálna príprava pre výchovné a vzdelávacie pôsobenie na deti v otázkach rodičovstva, manželstva a etiky intímnych vzťahov /EÚ a ZZ 9408-LIWEN ref. Numero 95- 083300 of the PHARE Programme a Life skills for health in the world of adolescents.

Vzhľadom na riešenie identických problémov mladých ľudí má profesionálny kontakt s internetovou poradňou pre mladých ľudí -  IPčko.

Doc. PhDr. Eva Poliaková, CSc., je autorkou 9 monografií, 90 vedeckých štúdií a 300 odborno-vedeckých štúdií.

V roku 2019 bola zaradená do publikácie BRTISH PEDIA – Osobnosti Českej a Slovenskej republiky.

Marcela Lendvaiová 

Profesionálna Leadership & Soft skills trénerka, mentorka a certifikovaná koučka s 20 ročnou praxou vo vzdelávaní. Má certifikáciu v Neuro-lingvistickom programovaní, Timeline therapii ™ a Hypnózy v Dubaji; a tiež získala Koučing certifikát v Bratislave. Trénovala lídrov v globálnych korporáciach v rôznych kútoch sveta (USA, India, Argentína, EMEA, atď.), odbornou porotou bola zvolená medzi top 3 finalistov 3 roky po sebe v ankete Learning & Development Awards v kategóriach Lektor roka 2017, Kouč roka 2018 a Lektor roka 2019. Bola citovaná v americkom aj slovenskom Forbes magazíne v roku 2020. Pravidelne prednáša pre Junior achievement ako motivačný spíker a tiež ako keynote spíker na rôznych medzinárodných samitoch. Má obsiahlu globálnu skúsenosť v: Training & Development Management, Dizajn a vedenie Leadership programov, Koučing podľa ICF princípov, Mentoring a supervízia, Performance management, Kariérny koučing, Neuroldeadership a Mindfulness. 

Okrem toho vyštudovala aj Filmové herectvo v Hollywoode a momentálne stále hrá v Bratislave v Medzinárodnom divadle Meteorit. 

Moderátorka: Terézia Dominika Lukáčová z platformy GROWNi

Spoluzakladateľka online rozvojovej platformy GROWNi.sk, ktorá prepája a rozvíja ľudí cez zaujímavé príležitosti z rôznych organizácií, firiem či verejného sektora cross celé Slovensko. Spoluzakladateľka a líderka vzdelávacej organizácie I AMbitious, ktorej súčasťou je ročný program pre ambicióznych stredoškolákov I AMbitious Academy, ktorí chcú byť súčasťou zmeny Slovenska k lepšiemu a prepojiť sa s inšpiratívnymi profesionálmi. Terka je taktiež absolventkou Nexteria Leadership Academy a creatorkou online programu Nexteria Lab. Jej vášňou sú inovácie vo vzdelávaní a rozvoj príležitostí pre ľudí vo všetkých regiónoch na Slovensku. Chce meniť Slovensko a jednou z častí na zmenu je rozhodne aj mentoring - "Je skvelé pozorovať príbehy mentorských dvojíc, ktoré si sharujú svoju knowledge, skúsenosti a vďaka tomu rastú, učia sa od seba a zároveň spoznávajú iný pohľad na život, ktorý častokrát otvára oči."

Dátum: 7. 3. 2021

Čas: 15:30 - 16:30

Cena: BEZPLATNE

Link na Zoom pripojenie dostaneš v potvrdzovacom emaili.

Zdieľaj event ďalej

bottom of page