top of page

ne 07. 3.

|

online interview

H2O event: Rozprávkové chute

Vieš, že jedlo môže významne ovplyvniť Tvoju náladu a produktivitu? Často riešiš, ktoré potraviny sú pre telo najzdravšie a ako ich zakomponovať do jedálnička? Potom je rozhovor + Q&A s fitness koučkou Andy tým pravým orechovým!

Registrácia na tento event je z kapacitných dôvodov už ukončená.
Ďalšie naše eventy
H2O event: Rozprávkové chute
H2O event: Rozprávkové chute

Čas a miesto

07. 3. 2021, 17:45 – 18:30

online interview

O evente

Interview s Andy Štěch s možnosťou Q&A

Andy si prešla náročnou cestou pri budovaní vzťahu s jedlom a svojou postavou, tento proces úspešne zvládla a teraz pomáha druhým nájsť balans medzi fyzickým zdravím a psychickou pohodou.

Andy Štěchová je nutričná online coachka, ktorej cieľom je pomáhať ľuďom zmeniť pohľad na jedlo, pohyb a samých seba. Objaviť lásku v každom jednom kroku procesu za lepším ja a získať schopnosť vidieť jedlo ako prostriedok, ktorý slúži nám a nikdy nie naopak. Voliť prístup, ktorý je dlhodobo udržateľný a celý život aplikovateľný. Pretože práve ten nám prináša dlhodobé výsledky, po ktorých všetci tak túžime. Okrem toho študuje na Vysokej škole Tělovýchovy a sportu PALESTRA v Prahe, v odbore Výživové poradenství a sportovní diagnostika. 

Jej  láska k tejto oblasti sa objavila pred 6 rokmi, keď sama nemala tušenia o tom, ako veci fungujú, a tak si zažila množstvo extrémov a spravila množstvo chýb. O to s väčšou vďačnosťou a chuťou pomáha ženám na ich ceste. Vyvarovať sa chybám alebo napraviť ich následky. Popritom tvorí edukačný obsah na sociálnych sieťach, ktorý prepája s množstvom jednoduchých receptov. Pretože stravovať sa plnohodnotne nie je komplikované, nudné a ani náročné. Na jej  tvorbu sa môžete pozrieť na Instagrame @andystech.

Moderátorka: Alžbeta Palkoci

Dátum: 7. 3. 2021

Čas: 17:45 - 18:30

Cena: BEZPLATNE

Link na Zoom pripojenie dostaneš v potvrdzovacom emaili.

Zdieľaj event ďalej

bottom of page