top of page

AKTUÁLNA PONUKA

BEZPLATNÉ WORKSHOPY

(pri ich organizovaní uprednostňujeme našich partnerov)

Image by Jo Szczepanska

Design Thinking

5 hod

Design Thinking organizujeme pod záštitou programu firmy Google: New Generation of Founders. Je jednou z metód na vývoj inovatívnych produktov a nápadov zameraná na užívateľa pochopením jeho potrieb, skúmaním inovatívnych riešení a testovaním prototypov. Ideálne pre skupiny do 25 zamestnancov.

20200806_093951_edited.jpg

Šárka Patkošová

IMG_5660_edited.jpg

#IamRemarkable

1,5 hod.

Interaktívny workshop na zlepšenie sebaprezentácie a vnímanie sebahodnoty pre ženy a ľudí z marginalizovaných skupín.

Na svete ho absolvovalo už vyše 140 tisíc ľudí a takmer 90% z nich si zlepšilo sebaprezentáciu v nasledujúcich 3 mesiacoch práve vďaka absolvovaniu tohto workshopu. Ideálny pre skupiny do 15 ľudí. 

IMG_0141-Copy1_edited.jpg

Lenka Hlinková

Meeting Room

​Webinár pre líderky

1,5 hod

Webinár z globálnej edície Women Will upozorňuje na vplyv nevedomých predsudkov na ženy v líderských pozíciách, ale taktiež ponúka viacero praktických tipov.

Ako rozšíriť svoju sieť strategických kontaktov, čo je potrebné pre úspech každej líderky a ako vyzerá autentický štýl vedenia? Maximálna kapacita 15 žien.

Katka_LeanInWeb.jpg

Katarína Trnová

SPOPLATNENÉ WORKSHOPY

Female Presenter

Prezentačné zručnosti

3 hod, 300 eur (max. 15 účastníkov)

Čo odlišuje priemerných rečníkov od výnimočných? Chceli by ste posunúť svoju prezentáciu a prejav o úroveň vyššie? Na tomto praktickom workshope sa naučíte, ako zaujať hneď od začiatku, ako prekvapiť svoje publikum, okoreniť svoju prezentáciu, využiť emócie vo svoj prospech a neustále sa zlepšovať. 

20200806_093951_edited.jpg

Šárka Patkošová

All Hands In

Budúcnosť je inkluzívna

2 hod., 300 eur (max. 20 účastníkov)

Čo je diverzita a inklúzia, aké výhody prináša organizáciám? Ako ju dosiahnuť a merať? Tento workshop obsahuje najnovšie osvedčené postupy firiem s inkluzívnou firemnou politikou, vysvetľuje potrebu tzv. "belonging" na pracovisku. Ako sa vyhnúť chybám pri implementácií inkluzívnej politiky? Workshop určený pre manažérov a personalistov.

IMG_0141-Copy1_edited.jpg

Lenka Hlinková

Smiling Colleague

Spätná väzba

3 hod, 300 eur (max. 15 účastníkov)

Správne podaná spätná väzba posúva ľudí vpred. Naučíme sa, ako spätnú väzbu dávať, príjmať a ako sa v tom neustále zdokonaľovať. 

Na tomto workshope sa môžete tešiť na témy ako fixná vs. rastová myseľ, typy a kultúra spätnej väzby, pravidlá pre jej podávania a prijímania, SMART stanovovanie cieľovFIRE & SBI model, tzv. feedback fallacy: klamy a ilúzie a mnoho iného.

20200806_093951_edited.jpg

Šárka Patkošová

Tablet Design

Canva

3 hod, 300 eur (max. 15 účastníkov)

Potrebujete si pripraviť prezentáciu, ale PowerPoint vás už nudí? Chceli by ste si vytvoriť nádherný dizajn pre vaše nápady, ale neviete ako? Hľadáte jednoduchý, ale pritom moderný grafický nástroj, prostredníctvom ktorého si rýchlo a bezplatne vytvoríte akýkoľvek návrh? Dodajte vašim nápadom profesionálny grafický formát s minimom námahy.

20200806_093951_edited.jpg

Šárka Patkošová

Game Designer

Pracovné trendy a nástroje

2 hod, 250 eur (max. 15 účastníkov)

Spoznajte globálne trendy, ktoré hýbu pracovným svetom. Aj firmy potrebujú držať krok a inovovať spôsoby práce, prípadne ich automatizovať. Zoznámite sa s užitočnými nástrojmi, tipmi a trikmi ktoré uľahčia prácu, vylepšia vaše prezentácie a podporia kreativitu a efektívnu spoluprácu. Navyše vnesú do vašej dennej rutiny trochu zábavy. 

IMG-1166 (1).PNG

Alžbeta Palkoci

Image by Robina Weermeijer

Emocionálna inteligencia

8 hod (celodenný), 500 eur (max. 15 ľudí)

Chcete zlepšiť úroveň emocionálnej inteligencie zamestnancov? Ako kontrolovať svoje emócie, nakopnúť vnútornú motiváciu, posilniť empatiu a zdokonaliť vzťahy? Aktivity zamerané na budovanie dôvery, očný kontakt, aktívne počúvanie, rozprávanie o svojich úspechoch, techniky na stanovovanie cieľov, podávanie spätnej väzby a mnohé ďalšie.

20200806_093951_edited.jpg

Šárka Patkošová

Woman at Work

7 zlozvykov manažériek

2 hod, 300 eur (max. 15 účastníčiek)

Muži aj ženy v líderských pozíciách čelia rôznym spoločným výzvam. Dlhodorčný prieskum odhalil, že ženy aj muži sa líšia špecifickými zlozvykmi, ku ktorým máme sklony. Tento workshop je zameraný na 7 najčastejších, ktoré brzdia ženy na vedúcich pozíciách v napredovaní a podáva ich vysvetlenie, aj praktický návod, ako ich prekonať.

IMG_0141-Copy1_edited.jpg

Lenka Hlinková

Used Books

Špecialista vs. generalista

1,5 hod., 200 eur (bez obmedzenia)

Je lepšie sa špecializovať alebo si udržiavať široký rozhľad a širšie portfólio zručností. Čo hovorí výskum a akých ľudí uprednostňujú firmy? Kto je to polymath?

Tento workshop otvára ľuďom obzory v oblasti ďalšieho vzdelávania, umožňuje pochopiť ľudský mozog a využitie jeho kapacity v práci aj v bežnom živote.

IMG_0141-Copy1_edited.jpg

Lenka Hlinková

Women with Helmets

Ako poraziť predsudky

2 hod, 300 eur (max. 20 účastníkov)

Čo sú to nevedomé predsudky, ako ich rozoznať a eliminovať, aby škodlivo nevplývali na naše rozhodnutia? Ako sa zachovať v jednotlivých situáciách? Predstavíme vám nástroje a materiály, ktoré môžete používať v svojej spoločnosti pri vzdelávaní manažérov a zamestnancov v oblasti nevedomých predsudkov s praktickými príkladmi z pracovísk.

IMG_0141-Copy1_edited.jpg

Lenka Hlinková

Image by Mitchel Lensink

Produktivita

2 hod, 250 eur (max. 15 účastníkov)

Máte pocit, že by ste potrebovali aspoň 40-hodinový deň, aby ste stihli všetko potrebné? Času máme všetci rovnako, naučte sa ho efektívne využívať tak, aby vaše dni stáli skutočne za to! Predstavíme vám rôzne stratégie time managementu, tzv. life hacks ako nájsť čas aj tam, kde "nie je" a odhalíme spôsoby, ako si zostaviť nepriestrelný To Do List.

IMG-1166 (1).PNG

Alžbeta Palkoci

Chalkboard with Different Languages

Ako sa na(učiť) po anglicky

4 hod, 400 eur (max. 15 účastníkov)

Angličtina je už vo väčšine zamestnaní jednou zo základných požiadaviek. Môžete sa učiť usilovne a dlho, alebo efektívne a o ničo kratšie - to je princípom nášho jazykového mentoringu. Naučíme sa kľúčové zásady, moderné metódy a efektívne techniky na učenie sa angličtiny tak, aby vám ostala v pamäti a nebáli ste sa ju používať. 

20200806_093951_edited.jpg

Šárka Patkošová

Legal Handshake

EQ v projekt. manažmente

3 hod, 300 eur (max. 15 účastníkov)

Na tomto interaktívnom workshope sa prostredníctvom zážitkových cvičení, praktických úloh a rôznych kreatívnych techník naučíte, ako spoznať a kontrolovať vlastné pocity, ako sa motivovať, vycibriť svoje empatické správanie a obohatiť medziľudské vzťahy pri riadení projektov. 

20200806_093951_edited.jpg

Šárka Patkošová

INCLUSIVE WORKPLACE SURVEY

vnútrofiremný audit s fokusom na diverzitu a inklúziu

Prečo robiť prieskum?

Ťažko zlepšovať niečo, čo nevieme merať. Firmy, ktoré organizujú pravidelný prieskum medzi zamestnancami a následne adresujú problémy im vysielajú jasný signál: "na názore zamestnancov nám záleží a chceme sa neustále zlepšovať."

Inclusive Workplace Survey zvyšuje výkonnosť (až 4,6-násobne) a motiváciu zamestnancov, čo sa premieta do spokojnosti zákazníkov a zvýšeného profitu. Odkrýva silné a slabé stránky vašej spoločnosti a vizualizuje vás progres.

Vďaka odporúčaniam nezískate len surové dáta, ale aj praktické a osvedčené postupy, ako na jednotlivé zistenia reagovať. 

 

Cena tejto služby je 2500 eur (pre firmy do 50 zamestnancov) alebo 5000 eur (51 - 250 zamestnancov) a je súčasťou nášho platinového partnerského balíčka

Ako to prebieha?

Celý proces trvá približne 8 týždnov a pozostáva z nasledujúcich fáz:

1. Survey Kick-Off - identifikácia kontaktných osôb, dohoda na stratégií, manažérskych cieľoch a KPI

2. Audit firemných procesov a dokumentácie 

3. Návrh dotazníka pre zamestnancov na odsúhlasenie kompetentnej osoby 

4. Distribúcia dotazníka zamestnancom, zber a analýza dát, príprava výsledného reportu

5. Prezentácia výsledkov manažmentu, kompletný report s odporúčaniami v PDF fomáte 

V dotazníku skúmame zapojenie a osobný rast zamestnancov, stratégiu a komunikáciu, pracovné prostredie, tímovú spoluprácu, úroveň diverzity a inklúzie a v súčasnosti aj dopad pandémie. Upravujeme ho na mieru požiadavkám firiem.

smartmockups_kgjivacu.jpg
bottom of page