top of page

št 10. 12.

|

Business Center Košice

Ženy ženám - zbierka pre ženy a deti zažívajúce násilie

Už druhý rok po sebe organizujeme na Vianoce materiálnu zbierku pre niektorú zo slovenských organizácií, ktoré sa venujú týraným ženám a ich deťom. Tento rok sme sa rozhodli podporiť neziskovú organizáciu Fenestra pôsobiacu v Košiciach, ktorá sa o týrané ženy stará.

Ženy ženám - zbierka pre ženy a deti zažívajúce násilie
Ženy ženám - zbierka pre ženy a deti zažívajúce násilie

Čas a miesto

10. 12. 2020, 18:00 – 19:00

Business Center Košice, Štúrova 27

O evente

Už druhý rok po sebe organizujeme na Vianoce materiálnu zbierku pre niektorú zo slovenských organizácií, ktoré sa venujú týraným ženám a ich deťom. Tento rok sme sa rozhodli podporiť neziskovú organizáciu Fenestra pôsobiacu v Košiciach, ktorá sa o týrané ženy stará. Pomáha im oslobodiť sa od násilníka a preklenúť neľahké životné obdobie. Viac o ich činnosti píše riaditeľka organizácie pani Sylvia Králová nižšie.

Poprosili sme ju o konkrétny zoznam potrieb. Ženy a deti, ktoré má v súčasnosti organizácia pod svojou ochrannou rukou, spísali, čo potrebujú, čo im najviac chýba, ale prosili sme ich aj o túžby, čo by si v tejto zložitej životnej situácii priali pod stromček. Vrátil sa nám súpis vecí, z ktorých mnohí máme čosi doma alebo vieme zadovážiť. Nahliadnite a dajte nám vedieť, ak viete pomôcť. Pozrieť si ZOZNAM

Zbierka sa bude konať v 2 termínoch v Košiciach - v Business centre Košice na Štúrovej 27. V prípade, že plánujete veci priniesť, prosíme, ohláste sa telefonicky v časoch zbierky na číslo 0908 448 336 a veci od vás vyzdvihneme v priestoroch vstupnej haly.

1. termín: štvrtok 10. decembra od 18 - 19hod 2. termín: štvrtok 17. decembra od 17 - 18hod Ďakujeme!

Zdieľaj event ďalej

bottom of page