top of page

št 09. 2.

|

Univerzitné poradenské centrum UPJŠ

Women2Women: Fast-track to your job 5

Ви одна з жінок, які знайшли притулок у Східній Словаччині? Ви шукаєте роботу або бажаєте отримати іншу допомогу? Ви в правильному місці! Ste jedna zo žien, ktoré našli svoje útočisko na východnom Slovensku? Hľadáte si prácu, alebo oceníte inú formu pomoci? Ste na správnom mieste!

Registration is closed
See other events
Women2Women: Fast-track to your job  5
Women2Women: Fast-track to your job  5

Čas a miesto

09. 2. 2023, 16:00 – 18:00

Univerzitné poradenské centrum UPJŠ, Moyzesova 3250, 040 01 Košice-Staré Mesto, Slovakia

O evente

Безпечні громади - як сприяти інтеграції іноземців. Спікерка: Катаріна Байзікова, координаторка інтеграційних заходів у Кошице, Марена

Воркшоп - Підготовка до співбесіди з роботодавцем Практичні поради, як досягти успіху на співбесіді.

Спільний нетворкінг та підтримка спільноти.

Забезпечується усний переклад з/на українську мову, а також догляд за дітьми та перерва на кафу-брейк. Діти гратимуться в кімнаті на першому поверсі, а програма відбуватиметься на другому поверсі. Перед початком ми всі зустрінемося в конференц-залі на 1-му поверсі.

Реєстрація

Дата і час: 09.02.16:00 - 18:00 Місцезнаходження: Університетський консультаційний центр UPJŠ, кафе Minerva Moyzesova 3250, Košice

Під час зустрічі Вашими дітьми опікуватимуться працівники Центру матері та дитини "Радість" прямо на місці проведення заходу, а для Вас і Ваших дітей будуть організовані смаколики.

Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

=====

  • Bezpečné komunity - ako podporiť integráciu cudzincov. Spíkerka: Katarina Bajzíková, koordinátorka integračných aktivít v Košiciach, Mareena
  • Workshop - Príprava na pracovný pohovor Praktické rady ako uspieť na pracovnom pohovore.
  • Spoločný networking a podpora komunity

Tlmočenie do/z Ukrajinčiny je zabezpečené, rovnako ako starostlivosť o deti a občerstvenie. Deti sa budú hrať v miestnosti na prízemí, zatiaľ čo program bude na 1. poschodí. Pred začiatkom sa všetci stretneme na 1. poschodí v konferenčnej sále.

Registrácia

Dátum a čas: 9.2. ., 16:00 - 18:00 Misto: Univerzitné poradenské centrum UPJŠ, kaviareň Minerva Moyzesova 3250, Košice

Počas stretnutia sa o Vaše deti postarajú pracovníčky z Centra pre matku a dieťa “Radosť”, priamo na mieste konania, a tiež bude zabezpečené aj drobné občerstvenie pre Vás aj Vaše deti.

Tešíme sa na vás!

Zdieľaj event ďalej

bottom of page