top of page

št 24. 11.

|

Verejná knižnica Jána Bocatia

Women2Women: Fast-track to your job 3

Ви одна з жінок, які знайшли притулок у Східній Словаччині? Ви шукаєте роботу або бажаєте отримати іншу допомогу? Ви в правильному місці! Ste jedna zo žien, ktoré našli svoje útočisko na východnom Slovensku? Hľadáte si prácu, alebo oceníte inú formu pomoci? Ste na správnom mieste!

Registration is closed
See other events
Women2Women: Fast-track to your job  3
Women2Women: Fast-track to your job  3

Čas a miesto

24. 11. 2022, 16:00 – 18:00

Verejná knižnica Jána Bocatia, Hviezdoslavova 5, 040 01 Staré Mesto, Slovakia

O evente

Персоналізована програма призначена для жінок з України, які знайшли тимчасовий притулок у Східній Словаччині. Програма допомагає їм подолати перешкоди на шляху до працевлаштування та інтеграції в суспільство.

Що ми підготували для наших учасниць - жінок з України? Нас надихали безпосередньо учасники проєкту.

24.11 на Вас чекає:

-Інтерактивна лекція про Словаччину та словаків (словачок) - що ми за нація, які наші звичаї чи специфічні "нюанси" нашого менталітету;

-Творчий воркшоп, присвячений підготовці резюме за допомогою інструменту Canva;

-Спільне налагодження зв'язків та підтримка громадськості.

Забезпечується усний переклад з/на українську мову, а також догляд за дітьми та кава-брейк.

 Просим звернути увагу, що діти гратимуться в дитячій ігровій зоні на першому поверсі бібліотеки, а сама зустріч проходитиме на другому поверсі. Перед початком ми всі зустрінемося в конференцзалі на першому поверсі.

Дата та час проведення: 24.11., 16:00 - 18:00

Місце проведення: Публічна бібліотека ім. Яна Бокатіуса, Гвєздославова 5, Кошице

Реєстрація

=====

Personalizovaný program je venovaný ženám z Ukrajiny, ktoré na východnom Slovensku našli dočasný domov - program pomáha prekonať prekážky na ceste za zamestnaním a integráciou do spoločnosti.

Čo sme tentokrát pripravili pre naše účastníčky - ženy z Ukrajiny? Nechali sme sa inšpirovať priamo našim publikom a tak vás 24.11. čaká:

  • Interaktívna prednáška o Slovensku a Slovákoch (Slovenkách) - aký sme národ, aké sú naše zvyky či špecifické “nuansy” našej mentality
  • Kreatívny workshop zameraný na prípravu aktraktívneho životopisu za pomoci nástroja Canva
  • Spoločný networking a podpora komunity

Tlmočenie do/z Ukrajinčiny je zabezpečené, rovnako ako starostlivosť o deti a občerstvenie. Deti sa budú hrať v detskom kútiku na prízemí knižnice, zatiaľ čo program bude na 1. poschodí. Pred začiatkom sa všetci stretneme na 1. poschodí v konferenčnej sále.

Registrácia

Dátum a čas: 24.11., 16:00 - 18:00

Misto: Verejná knižnica Jána Bocatia, Hviezdoslavova 5, Košice

Počas stretnutia sa o Vaše deti postarajú pracovníčky z Centra pre matku a dieťa “Radosť”, priamo na mieste konania, a tiež bude zabezpečené aj drobné občerstvenie pre Vás aj Vaše deti.

Zdieľaj event ďalej

bottom of page