top of page

št 24. 6.

|

online panelová diskusia

Výčitky svedomia pri nástupe do práce

Návrat do práce po materskej či rodičovskej dovolenke je náročný. V mnohých ohľadoch. Nielen pre možnú zmenu práce, nastolenie nového režimu, spoznávania nových ľudí v tíme a potrebe učiť sa nové veci, ale aj pre vnútorné prežívanie tejto veľkej zmeny.

Registrácia je ukončená.
Ďalšie naše eventy
Výčitky svedomia pri nástupe do práce
Výčitky svedomia pri nástupe do práce

Čas a miesto

24. 6. 2021, 18:00 – 19:30

online panelová diskusia

O evente

Mnoho rodičov bojuje s výčitkami svedomia. Či už nastupujú do práce po 6 mesiacoch, alebo 5 rokoch. Asi každý rodič pozná vnútorný hlas, ktorý sa dopytuje: "opäť budem posledná, ktorá vyzdvihne dieťa z jaslí", "moja malá asi vidí, že som duchom niekde inde", "už ma takmer nikdy nevolá  hrať sa s ním", "nemal/a by som sa viac venovať deťom?", "som zlá matka/otec, keď svoju prácu milujem a venujem jej svoj voľný čas?".   

Neustále hľadanie work-life balance, nové kariérne výzvy, nezanedbávať popri tom ani vzťah s partnerom/partnerkou. 

  • Ako s tým bojujú v praxi naše hostky? 
  • Čo je pre nich najväčšia výzva a ako sa vyzbrojiť voči svojmu vnútornému hlasu? 

V panelovej diskusii s úspešnými ženami sa budeme prakticky rozprávať o ich skúsenostiach s prekonávaním bežných, ale o to náročnejších problémov.

Hostky:  

Katarína Navrátilová, CEO Tesco Stores, ČR 

S kariérou v spoločnosti Tesco je Katarína spojená viac ako 20 rokov. Začínala ako koordinátorka nákupu. Od tej doby prešla v spoločnosti niekoľkými pozíciami na komerčnom oddelení a zastávala aj pozíciu obchodnej riaditeľky v Tesco Kipa v Turecku. Neskôr sa uplatnila ako členka vedenia stredoeurópskeho Tesca a členka predstavenstva firiem Tesco Stores SR a Tesco Stores ČR. Od marca 2021 je generálnou riaditeľkou Tesco Stores ČR. Katarína je mamou dvoch detí.   

Saša Miklášová, spoluzakladateľka SAShE 

Saša s mužom Jurajom vedie SAShE úspešne už 11 rokov a stále ich baví sledovať a podporovať rast slovenských značiek a vytvárať im dôstojný, funkčný a moderný online priestor pre predaj ich tvorby. SAShE sa na Slovensku stalo synonymom rukodielnej tvorby, spája 9000 autorov profesionálnych a amatérskych výrobkov od šperkov, oblečenia, cez kozmetiku, produktov pre deti, či domácnosť až po umelecké diela. Okrem online komunity, ktorú SAShE zastrešuje, sa venuje aj vzdelávaniu autorov v oblasti online marketingu a organizuje v spolupráci so Starou Tržnicou event SAShE v Tržnici. Saša je mamou dvoch synov.   

Miroslava Korytková, spoluzakladateľka komunikačnej a marketingovej agentúry Lemur a platformy Medializuj.sk

Miroslava je komunikačná a marketingová špecialistka so špecializáciou na krízovú komunikáciu. Pred dvomi rokmi stála pri zrode start-upu Medializuj.sk, ktorý spája odborníkov s novinármi. Platformu spustili už v 8 krajinách a pokračujú ďalej. Mirka je mamou dvoch dievčat.

Dátum: 24.06.2021

Čas: 18:00 - 19:30

Cena: BEZPLATNE

Link na Zoom pripojenie dostaneš v potvrdzovacom emaili.

Zdieľaj event ďalej

bottom of page