št 24. 6. | online panelová diskusia

Výčitky svedomia pri nástupe do práce

Návrat do práce po materskej či rodičovskej dovolenke je náročný. V mnohých ohľadoch. Nielen pre možnú zmenu práce, nastolenie nového režimu, spoznávania nových ľudí v tíme a potrebe učiť sa nové veci, ale aj pre vnútorné prežívanie tejto veľkej zmeny.
Registrácia je ukončená.
Výčitky svedomia pri nástupe do práce

Čas a miesto

24. 6. 2021, 18:00 – 19:30
online panelová diskusia

O evente

Mnoho rodičov bojuje s výčitkami svedomia. Či už nastupujú do práce po 6 mesiacoch, alebo 5 rokoch. Asi každý rodič pozná vnútorný hlas, ktorý sa dopytuje: "opäť budem posledná, ktorá vyzdvihne dieťa z jaslí", "moja malá asi vidí, že som duchom niekde inde", "už ma takmer nikdy nevolá  hrať sa s ním", "nemal/a by som sa viac venovať deťom?", "som zlá matka/otec, keď svoju prácu milujem a venujem jej svoj voľný čas?".   

Neustále hľadanie work-life balance, nové kariérne výzvy, nezanedbávať popri tom ani vzťah s partnerom/partnerkou. 

  • Ako s tým bojujú v praxi naše hostky? 
  • Čo je pre nich najväčšia výzva a ako sa vyzbrojiť voči svojmu vnútornému hlasu? 

V panelovej diskusii s úspešnými ženami sa budeme prakticky rozprávať o ich skúsenostiach s prekonávaním bežných, ale o to náročnejších problémov.

Hostky:  

Katarína Navrátilová, CEO Tesco Stores, ČR 

S kariérou v spoločnosti Tesco je Katarína spojená viac ako 20 rokov. Začínala ako koordinátorka nákupu. Od tej doby prešla v spoločnosti niekoľkými pozíciami na komerčnom oddelení a zastávala aj pozíciu obchodnej riaditeľky v Tesco Kipa v Turecku. Neskôr sa uplatnila ako členka vedenia stredoeurópskeho Tesca a členka predstavenstva firiem Tesco Stores SR a Tesco Stores ČR. Od marca 2021 je generálnou riaditeľkou Tesco Stores ČR. Katarína je mamou dvoch detí.   

Saša Miklášová, spoluzakladateľka SAShE 

Saša s mužom Jurajom vedie SAShE úspešne už 11 rokov a stále ich baví sledovať a podporovať rast slovenských značiek a vytvárať im dôstojný, funkčný a moderný online priestor pre predaj ich tvorby. SAShE sa na Slovensku stalo synonymom rukodielnej tvorby, spája 9000 autorov profesionálnych a amatérskych výrobkov od šperkov, oblečenia, cez kozmetiku, produktov pre deti, či domácnosť až po umelecké diela. Okrem online komunity, ktorú SAShE zastrešuje, sa venuje aj vzdelávaniu autorov v oblasti online marketingu a organizuje v spolupráci so Starou Tržnicou event SAShE v Tržnici. Saša je mamou dvoch synov.   

Miroslava Korytková, spoluzakladateľka komunikačnej a marketingovej agentúry Lemur a platformy Medializuj.sk

Miroslava je komunikačná a marketingová špecialistka so špecializáciou na krízovú komunikáciu. Pred dvomi rokmi stála pri zrode start-upu Medializuj.sk, ktorý spája odborníkov s novinármi. Platformu spustili už v 8 krajinách a pokračujú ďalej. Mirka je mamou dvoch dievčat.

Dátum: 24.06.2021

Čas: 18:00 - 19:30

Cena: BEZPLATNE

Link na Zoom pripojenie dostaneš v potvrdzovacom emaili.

Zdieľaj event ďalej