top of page

ut 08. 6.

|

online workshop

Podnikanie, part-time, freelancing + hosť: právnička a Q&A

Chceš vedieť, ako rozbehnúť vlastný biznis či projekt? Nauč sa zostaviť biznis plán, analyzovať konkurenciu, spoznaj produktový manažment a staň sa tvorkyňou, tvorcom hodnôt!

Registrácia je ukončená.
Ďalšie naše eventy
Podnikanie, part-time, freelancing + hosť: právnička a Q&A
Podnikanie, part-time, freelancing + hosť: právnička a Q&A

Čas a miesto

08. 6. 2021, 17:30 – 19:30

online workshop

O evente

Lektorka Michaela Králiková, ktorá je sama inšpiratívnou podnikateľkou, bude hovoriť o praktických krokoch, ako začať a nevzdať sa na ceste podnikania. Otázky ohľadom čiastočných úväzkov a freelancingu v poslednej pol hodine zodpovie právnička.

Program:

  • Ako začať vlastný biznis
  • Mentalita zamestnanca / zamestnávateľa
  • Entrepreneurship / byť tvorcom
  • Duša projektu (vízia, misia, stratégia, kľúčové hodnoty)
  • Biznis plán
  • Môj príbeh

Michaela Králiková vyštudovala teológiu a pôvodné jazyky. Po mediálnom úspechu v TV show Masterchef sa však vrhla do vôd podnikania, najmä gastronómie, spolupracovala na mnohých projektoch a reklamách s významnými značkami či agentúrami. Založila sieť kaviarní a manufaktúru s distribúciou koláčov, vydala knihu, pôsobila ako lektorka v škole varenia, súčasne tiež mentoruje študentov na tému biznisu. Koronakríza ju prinútila pretransformovať svoje podnikanie do online-u, kde spustila vlastnú platformu www.michaelakralikova.sk s eshopom s raňajkovými produktami,  na ktorej tiež publikuje svoje články a aktuality. Účinkuje v TV reláciách a tento rok vydáva ďalšiu knihu.

Dátum: 08.06.2021

Čas: 17:30 - 19:30

Cena: BEZPLATNE

Link na Zoom pripojenie dostaneš v potvrdzovacom emaili.

Zdieľaj event ďalej

bottom of page