top of page

st 27. 5.

|

Online event

Open Circle Meeting

Pre všetky ženy, ktorým chýba podporná komunita (nie len v čase Korony).

Registration is Closed
See other events
Open Circle Meeting
Open Circle Meeting

Čas a miesto

27. 5. 2020, 18:00 – 19:30

Online event

O evente

Čo robí Lean In na Slovensku? Čo pre nás v praxi znamená "podporovať ženy na ceste za svojimi ambíciami"? Ako si založiť vlastný circle alebo sa pripojiť už k existujúcemu? Pripojte sa odkiaľkoľvek! 

Stretnutia, na ktorých ste sa mohli dozvedieť o iniciatíve Lean In sa doteraz viazali na konkrétne miesto. Tentokrát ale ideme ONLINE a miesto tu nehrá rolu. Skvelá príležitosť priniesť Lean In Circles do každého kúta Slovenska!

Lean In je iniciatíva, ktorá obletela svet a rastie v počte členiek a aktivít aj na Slovensku. Pred piatimi rokmi ju založila Sheryl Sandberg a to po veľkom úspechu svojej knihy Lean In. Podporuje lokálne skupiny 8-12 žien, tzv. circles, v ktorých sa pomocou verejne dostupných materiálov vzdelávajú, zdieľajú svoje skúsenosti a podporujú jedna druhú pri dosahovaní nielen pracovných ale aj súkromných cieľov.

Registrujte sa na event a priamy link dostanete na mailovú adresu po prihlásení.

Viac o programe: Dozviete sa o samotnej Lean In iniciatíve, ako aj o tom čo robiť keď si chcete založiť svoj vlastný “circle”, prípadne sa do nejakého zapojiť. Ďalej prezradíme prečo je to skvelá cesta ako sa priblížiť k svojim cieľom. Reč bude aj o aktivitách Lean In celosvetovo a nebudú chýbať ani informácie čo sa chystá na Slovensku. Vypočujeme si ako hodnotia iniciatívu tri Slovenky, ktoré už “circle” absolvovali. Pokúsime sa doniesť atmosféru “circle” priamo na event a na vlastnej koži si ho bude môcť vyskúšať každá z vás. Nevynecháme ani súťaž o zaujímavú a praktickú cenu Tešíme sa na vás! 

Zdieľaj event ďalej

bottom of page