top of page

ut 25. 8.

|

Webinár

How To Nail Your Job Interview

Ako si zlepšiť kariérnu stratégiu a pripraviť sa na pohovor v anglickom jazyku. Cena workshopu: 15 eur.

Registration is Closed
See other events
How To Nail Your Job Interview
How To Nail Your Job Interview

Čas a miesto

25. 8. 2020, 16:30 – 19:30

Webinár

O evente

Chcete sa naučiť praktické nástroje a techniky na zlepšenie svojej kariérnej stratégie, siete kontaktov, osobného rastu a vášho brandingu/značky? Chcete sa lepšie pripraviť na pohovor, a to konkrétne na otázky v anglickom jazyku, ktoré vás v konečnom dôsledku povedú k úspechu vo vašom vysnívanom zamestnaní? Ak ste odpovedali áno, tak tento workshop je určený priamo pre vás!

Počas tohto kreatívneho workshopu sa zameriame na presné kroky súvisiace s procesom aktívneho hľadania a uchádzania sa o prácu z pohľadu zamestnanca, povieme si tipy a osvedčené postupy súvisiace s prípravou a samotným výberovým procesom a takisto si prejdeme najdôležitejšie otázky každého pohovoru v anglickom jazyku. Zároveň vás čakajú rôzne originálne aktivity a

hry, ktoré vás pripravia na deň D.

Špecifické oblasti workshopu:

  • Kariérna stratégia
  • Stanovovanie cieľov
  • Osobný rast
  • Životopis
  • LinkedIn
  • Budovanie vzťahov

Dôležité informácie: 

Časť workshopu bude vedená v anglickom jazyku, pričom je odporúčaná komunikatívna úroveň jazyka (B1).

Cena workshopu je 15 eur. Členky aktívnych circles, ktoré sa pridali do networku Lean In Slovakia majú zľavu 20%.

Podklady k platbe Vám zašleme emailom v potvrdení Vašej registrácie. 

Lektorka: Šárka Patkošová

Šárka pôsobí ako Training & Development Manager v organizácii Lean In Slovakia. Má veľmi kreatívny a dynamický typ osobnosti, zameraný na nové výzvy a príležitosti. Má niekoľko rokov odborného vzdelania a praxe v oblasti výučby anglického jazyka, a to ako učiteľ, lektor jazykovej školy a vysokoškolský odborný asistent na Technickej Univerzite v Košiciach. 

Momentálne pôsobí v oblasti vzdelávania a riadenia IT projektov ako manažér implementácie projektov/SME pre rozvoj a tréning v AT&T v Košiciach. V súčasnosti takisto pracuje ako certifikovaný lektor a soft-skills tréner pre rôzne organizácie, napr: Junior Achievement Slovensko a Aj Ty v IT. Zároveň pôsobí ako certifikovaný IamRemarkable workshop facilitátor pod záštitou Google. Jej vášňou je rozvíjať a podporovať ženy, aby mohli dosiahnuť svoje ciele a mali šťastný a naplnený život.

Zdieľaj event ďalej

bottom of page