top of page

ne 07. 3.

|

online diskusia

H2O event: Sny sa plnia

Mali ste chuť niekoho „prečítať“? Nazrieť na niektoré stránky jeho príbehu? Zalistovať v niekoho živote a nájsť odpoveď na svoju otázku?

Registrácia na tento event je z kapacitných dôvodov už ukončená.
Ďalšie naše eventy
H2O event: Sny sa plnia
H2O event: Sny sa plnia

Čas a miesto

07. 3. 2021, 16:30 – 17:30

online diskusia

O evente

Interaktívna diskusia vo formáte Živá knižnica**

V tomto netradičnom formáte budete mať možnosť „poobracať“ v diskusii ženy so zaujímavým životným príbehom a kariérou, ktorým sa podarilo naplniť časť svojich snov:

Ema Müllerová, Kristiana Kóňa, Natália Pažická – oni budú tými „knihami“ a my v nich môžeme „čítať“.

Kristiana Kóňa

Volám sa Kristiana. Som lifestyle fotografka. Veľmi intenzívne prežívam svoje emócie a rada ich zachytávam aj na fotografiách.

Mám rada otvorené a úprimné rozhovory, dobré jedlo a témy, spojené so spokojným a zdravým životom.

Najväčším bohatstvom je pre mňa mať dobrý vzťah sama so sebou, so svojim partnerom a najbližšou rodinou. A v tom sa snažím aj vzdelávať.

@kristianakona

Natália Pažická je environmentálna aktivistka, influencerka, zakladateľka iniciatívy a občianskeho združenia #everyindividualmatters a podcastu Fashion Session. Vďaka modelingu sa mohla osobne presvedčiť o úbohých praktikách módneho priemyslu v čínskych fabrikách. Následne sa rozhodla študovať Fashion & Branding na Amsterdam Fashion Institut, kde sa 4 roky venovala udržateľnosti v módnom priemysle.

Tak isto je jednou z iniciátorov najúspešnejšej online petície na Slovensku #klimatapotrebuje, ktorá získala viac ako 126 tisíc podpisov.

@nataliapazicka

Ema Muller žije v Paríži, kde pracuje ako PR Manažérka pre módne značky. Píše pre Vogue CS, v podcaste Témy Émy rozpráva o svojich pocitoch a ženských náladách. S komunitou Som Bohyňa chce ženy motivovať k tomu, aby sa milovali také, aké sú. Na IG profile EMAEM zdieľa ich talent, umenie a autenticitu.

@emamuller

**Živá knižnica je formát podujatia, pri ktorom hosťky predstavujú "knihy". Účastníci si môžu vybrať, ktorú "ľudskú knihu"  s originálnym príbehom si chcú "prečítať". Diskusie prebiehajú buď v oddelených skupinách, alebo hromadne.  Na základe výberu v registračnom formulári (môžete si vybrať LEN JEDNU zaujímavú ženu na rozhovor v skupine, každá skupinová debata bude trvať 45-50 min). Emy, Kristiany a Natálie sa budeš môcť pýtať rôzne otázky a diskutovať.

Moderátorka: Ivica Šavel

Dátum: 7. 3. 2021

Čas: 16:30 - 17:30

Cena: BEZPLATNE

Link na Zoom pripojenie dostaneš v potvrdzovacom emaili.

Zdieľaj event ďalej

bottom of page