top of page

po 28. 6.

|

online webinár

Ako na online networking

Takmer všetko sa presunulo do online prostredia, vrátane vzťahov. Získavanie nových kontaktov a budovanie vzťahov je jednou zo základných zručností budúcnosti, ktorá Ťa môže odlíšiť od konkurencie.

Registrácia je ukončená.
Ďalšie naše eventy
Ako na online networking
Ako na online networking

Čas a miesto

28. 6. 2021, 16:00 – 18:00

online webinár

O evente

Dozvieš sa:

  • Ako budovať vzťahy v neosobnom virtuálnom styku?
  • Ako osviežiť pracovné mítingy a budovať dobrú atmosféru v tíme?

Prinesieme Ti jednoduché a praktické rady, ktoré Ti pomôžu rozšíriť a posilniť sieť kontaktov, ktoré Ťa pripravia na rôzne životné a kariérne situácie. Čakajú na Teba techniky, nástroje, ako aj skvelé aktivity na zvyšovanie popularity, siete kontaktov, sebaprezentácie na sociálnych sieťach, zapamätateľnosti a nebudú chýbať ani networkingové výzvy na neustále zlepšovanie sa. 

Webinár vedie lektorka Šárka Patkošová.

Šárka Patkošová je Certifikovanou lektorkou a soft-skills trénerkou a v Lean In Slovakia pracuje ako Learning & Development Manager. V IT oblasti pracuje ako AT&T Projektový implementačný manažér/Expert pre rozvoj a vzdelávanie zamestnancov. V rámci jej spolupráce s Google pôsobí ako certifkovaný #Iam Remarkable workshop facilitátor a Design Thinking tréner pod záštitou programu Grow with Google. Jej vášňou je rozvíjať a podporovať ľudí, aby mohli dosiahnuť svoje ciele a mali šťastný a naplnený život.

Dátum: 28.06.2021

Čas: 16:00 - 18:00

Cena: BEZPLATNE

Link na Zoom pripojenie dostaneš v potvrdzovacom emaili.

Zdieľaj event ďalej

bottom of page