top of page

po 15. 2.

|

online webinár

Ako na nezabudnuteľný online event?

Aktuálna doba prináša mnohé výzvy. Práca, škola, podujatia... takmer všetko sa presunulo do online priestoru, ktorý má vlastné pravidlá. Ako na ne reagovať?

Registrácia je ukončená.
Ďalšie naše eventy
Ako na nezabudnuteľný online event?
Ako na nezabudnuteľný online event?

Čas a miesto

15. 2. 2021, 18:00 – 19:30

online webinár

O evente

Skúsené organizátorky eventov, Barbara Miklovič a Ivica Šavel vás zoberú do zákulisia plánovania a realizácie online eventov. Ukážu vám rôzne typy podujatí a proces tvorby takéhoto podujatia. 

Ako priniesť vášmu publiku kvalitný a interaktívny zážitok? 

Tipy a triky z prvej ruky posunú vaše vedomosti a zručnosti na vyšší level.

Program:

1. Úvod do sveta online eventov

2. Online event pre každý biznis

3. Tvorba online eventu

4. Inšpiratívne online eventy

5. Zaujímavosti & fakty

6. 10 extra rád na záver

7. Q&A

Barbara Miklovič 

CEO & event director, bloomark s.r.o.

10 rokov pôsobí vo svete eventov. Spoluorganizovala viaceré festivaly, viedla väčšie i menšie eventy na Slovensku ale aj v Európe. Popri eventoch pracovala 2 roky ako produkčná v divadelnej agentúre. Pravidelne navštevuje svetové eventové festivaly a konferencie, kde naberá inšpiráciu pre svoju prácu.

Študovala divadelný manažment na VŠMU a marketingovú komunikáciu na UCM v Trnave.

Tretí rok vedie vlastnú eventovú agentúru bloomark, ktorá v minulom roku zorganizovala najväčšiu športovú online konferenciu SPORT (R)EVOLUTION pre SOŠV, či prvý slovenský blockchain kongres SLOBLOCO pre klienta KELTA Cube.

Rada cestuje, tancuje, hrá tenis a trávi čas s rodinou a priateľmi.

Ivica Šavel

event manager, bloomark s.r.o.

Organizácia školských podujatí, narodeninových osláv, množstvo navštívených eventov a konferencií vyústili do práce v eventovej agentúre. Okrem viacerých veľkých eventov má v portfóliu aj niekoľko produkčných spoluprác, kde naplno využíva svoj kreatívny potenciál. 

Študovala marketingovú komunikáciu na UCM v Trnave. Okrem 4 rokov pôsobenia v eventoch, ktoré sú jej vášňou a životným štýlom, nadobudla aj skúsenosti z oblasti HR na pozícií Happiness manager v IT sektore. Popri práci tiež pôsobí ako dobrovoľníčkav neziskovej iniciatíve Lean In Slovakia, kde pomáha s realizáciou eventov. Aktívny pohyb a inšpiratívne miesta sú jej najväčším zdrojom energie.

Dátum: 15.2.2021

Čas: 18:00-19:30

Cena: BEZPLATNE

Link na Zoom pripojenie dostanete v potvrdzovacom emaili.

Zdieľaj event ďalej

bottom of page