top of page

št 27. 5.

|

online webinár

50 Ways to Fight Bias

Počas webinára sa dozvieš o piatich najrozšírenejších rodových predsudkoch na pracovisku a zoznámiš sa s 50 Ways to Fight Bias ako s nástrojom na učenie sa o diverzite a inklúzii hrou. Pozrieme sa na 5 vzorových situácii z pracovného prostredia a ukážeme si, ako nástroj použiť vo svojom tíme.

Registrácia je ukončená.
Ďalšie naše eventy
50 Ways to Fight Bias
50 Ways to Fight Bias

Čas a miesto

27. 5. 2021, 17:30 – 18:30

online webinár

O evente

50 Ways To Fight Bias

alebo v preklade 50 spôsobov, ako bojovať proti predsudkom, je bezplatný digitálny program, ktorý umožňuje zamestnancom identifikovať a čeliť nevedomým predsudkom na pracovisku. Prevedieme vás materiálmi aj prístupmi, ako tento nástroj efektívne používať v tímoch a ako ním adresovať rôzne situácie z každodenného života v práci. Nástroj 50 Ways to Fight Bias môžete použiť vo firme na implementáciu diverzity a inklúzie a môže slúžiť ako pomoc pre personalistov.

Počas webináru sa dozvieš o 5 najrozšírenejších rodových predsudkoch na pracovisku a zoznámiš sa s 50 Ways to Fight Bias ako s nástrojom na učenie sa o diverzite a inklúzii hrou. Pozrieme sa na 5 vzorových situácii z pracovného prostredia a ukážeme si, ako nástroj použiť vo svojom tíme.

Obsah materiálov pripravila organizaácia LeanIn.org v spolupráci s konzultantkou spoločnosťou McKinsey a sú založené na najnovších prieskumoch, faktoch a osvedčených postupoch.

Lektorka: riaditeľka Lean In Slovakia Lenka Hlinková

Lenka Hlinková motivuje najmä dievčatá a ženy k práci s technológiami. Je autorkou prvej motivačno-náučnej knihy Ženský algoritmus, v ktorej vyvracia predsudok, že ženy a technológie k sebe nepatria. Po 12 rokov práce v IT a na Slovensku a v Anglicku založila spoločnosť Algoritmus, o rok neskôr občianske združenie pomenované po svojej knihe, v ktorých spolu s tímom pomáhajú najmä ženám získať svoje miesto v oblasti informačných technológií a v manažmente.

Dátum: 27.5. 2021

Čas: 17:30 - 18:30

Cena: BEZPLATNE

Link na Zoom pripojenie dostaneš v potvrdzovacom emaili.

Zdieľaj event ďalej

bottom of page