top of page

Workshopy Lean In približujú Slovensko k rodovej rovnosti [aktuálna ponuka]

Niekoľko mesiacov príprav, skúmania trhu, cieľovej skupiny žien a ich potrieb, ktoré sú často potlačené do úzadia… Tak prebiehala tvorba nášho plánu vzdelávania, ktorý ponúkame verejnosti bezplatne alebo za symbolický poplatok. Je pre nás skvelým zistením, že stále viac ľudí sa zaujíma o témy rodovej rovnosti a praktické tipy, ako pomôcť prelomiť bariéry a podporiť inkluzívne prostredie. Témy diverzity, inklúzie a rovnosti nie sú určené len pre svet biznisu. Na základe dát o našej komunite vieme, že týmto témam by mala byť venovaná rovnaká dôležitosť aj za zatvorenými dverami našich domácností. V partnerskom živote, pri výchove detí, pri medzigeneračnej komunikácii. Ak sa chcete zorientovať v tejto problematike, ktorá už dávno nie je “len” dobre znejúcim trendom, ale životným štýlom, inšpirujte sa výberom z našej ponuky workshopov zameraných na kreativitu, sebarozvoj, diverzitu a inklúziu. 


Workshopy zamerané na

DIVERZITU & INKLÚZIUVhodné pre firmy a skupinové vzdelávanie. Odporúčame, aby účastníci mali spoločný prienik, napr. zázemie jednej firmy, podobnú pracovná náplň či biznis koncept.


  • Budúcnosť je inkluzívna

(workshop určený najmä pre manažérky, manažérov a HR)


Čo je diverzita a inklúzia, aké výhody prináša organizáciám? Ako ju dosiahnuť a merať? Tento workshop obsahuje najnovšie osvedčené postupy firiem s inkluzívnou firemnou politikou, vysvetľuje potrebu tzv. "belonging" na pracovisku. Ako sa vyhnúť chybám pri implementácií inkluzívnej politiky?


  • Ako poraziť predsudky?

(vhodné pre ľubovoľné publikum)


Čo sú to nevedomé predsudky, ako ich rozoznať a eliminovať, aby škodlivo nevplývali na naše rozhodnutia? Ako sa zachovať v jednotlivých situáciách? Predstavíme vám nástroje a materiály, ktoré môžete používať vo svojej spoločnosti pri vzdelávaní manažérov a zamestnancov v oblasti nevedomých predsudkov s praktickými príkladmi z pracoviska.


  • 7 zlozvykov manažériek

(vhodné pre ženy ašpirujúce na líderské pozície alebo líderky)


Muži aj ženy v líderských pozíciách čelia rôznym spoločným výzvam. Dlhoročný prieskum odhalil, že ženy aj muži sa líšia špecifickými zlozvykmi, ku ktorým máme sklony. Tento workshop je zameraný na 7 najčastejších, ktoré brzdia ženy na vedúcich pozíciách v napredovaní a podáva ich vysvetlenie, aj praktický návod, ako ich prekonať.


  • Líderky budúcnosti: Osobná značka, radikálna otvorenosť a networking techniky v praxi

(vhodné pre ženy ašpirujúce na líderské pozície alebo líderky, príp. ženy, ktoré chcú preskúmať oblasť vlastného sebarozvoja)


Každá žena má v sebe skrytý potenciál byť líderkou. Ak by ste chceli odhaliť, ktoré sú vaše najsilnejšie líderské zručnosti, čo vás robí výnimočnými a ako si budovať svoju osobnú značku, tak tento workshop je určený priamo vám! Čakajú na vás nástroje, techniky, ako aj skvelé aktivity zamerané na spätnú väzbu, získavanie nových kontaktov a samozrejme na budovanie efektívnych a spokojných tímov.


(vhodné pre všetky ženy a marginalizované skupiny)


Interaktívny workshop na zlepšenie sebaprezentácie a vnímanie sebahodnoty pre ženy a ľudí z marginalizovaných skupín. Na svete ho absolvovalo už vyše 140 tisíc ľudí a takmer 90% z nich si zlepšilo sebaprezentáciu v nasledujúcich 3 mesiacoch práve vďaka absolvovaniu tohto workshopu. Workshopy zamerané

na SEBAROZVOJ  • Design your Happiness: Odhaľte svoju vášeň, silné stránky a životné poslanie


Skúšali ste si niekedy predstaviť, ako by vyzeral váš ideálny život? Rozmýšľate často nad tým, aké sú vaše silné stránky, do čoho investovať svoju energiu, alebo ako pomôcť svojej komunite? Ak ste odpovedali áno, tak tento workshop je určený priamo vám!

Počas tohto interaktívneho workshopu sa prostredníctvom individuálnych, ako aj tímových cvičení budeme venovať vám a vašej vášni, silným stránkam, cieľom a životnému poslaniu. Zistíte, aké sú mnohé zavádzajúce životné presvedčenia, a ako sa pozrieť na svet z úplne inej perspektívy.


  • Prezentačné zručnosti

Čo odlišuje priemerných rečníkov od výnimočných? Chceli by ste posunúť svoju prezentáciu a prejav o úroveň vyššie? Na tomto praktickom workshope sa naučíte, ako zaujať hneď od začiatku, ako prekvapiť svoje publikum, okoreniť svoju prezentáciu, využiť emócie vo svoj prospech a neustále sa zlepšovať.


  • Emocionálna inteligencia

Chcete zlepšiť úroveň emocionálnej inteligencie? Ako kontrolovať svoje emócie, nakopnúť vnútornú motiváciu, posilniť empatiu a zdokonaliť vzťahy? Aktivity zamerané na budovanie dôvery, očný kontakt, aktívne počúvanie, rozprávanie o svojich úspechoch, techniky na stanovovanie cieľov, podávanie spätnej väzby a mnohé ďalšie.


  • Produktivita

Máte pocit, že by ste potrebovali aspoň 40-hodinový deň, aby ste stihli všetko potrebné? Času máme všetci rovnako, naučte sa ho efektívne využívať tak, aby vaše dni stáli skutočne za to! Predstavíme vám rôzne stratégie time managementu, tzv. life hacks ako nájsť čas aj tam, kde &quo