• Šárka Patkošová

Nástroje osobného rozvoja

Celý život sa snažíme prísť na to, kto sme, čo tu robíme a aký je náš účel. Snažíme sa zistiť, aká je naša vášeň a v čom sme dobrí. V momente, keď to nájdeme, nás už nič nedokáže zastaviť. Otvoria sa nám dvere osobného rozvoja a my si uvedomíme, ako málo v skutočnosti vieme. Ak pociťujete hlad po vedomostiach, nových príležitostiach a nástrojoch, ktoré slúžia na osobnostný rast, tak táto ochutnávka je určená priamo pre vás.Platené alebo zdarma?


V súčasnej dobe zažívajú online vzdelávacie platformy boom a rastú ako huby po daždi. Môžete ich však využiť a doplniť si svoje portfólio o veľmi zaujímavé kurzy a certifikáty od renomovaných svetových univerzít. Závisí len od toho, koľko máte času a v akej sfére sa chcete špecializovať. Ak si chcete prečítať zoznam tých najlepších, s plusmi a mínusmi každej platformy, tak neprehliadnite článok Najlepšie vzdelávacie online platformy od July Markovej.
TIP: Digitálna garáž

Mať certifikát, ako výsledok absolvovaného školenia, by malo byť súčasťou každého kvalitného dlhodobého vzdelávania. Mnohé sú však finančne náročné. Čo s tým? Skúste sa ponoriť do Google sveta a absolvovať bezplatný vzdelávací program Digitálna garáž, ktorý vám povie všetko o základoch digitálneho marketingu. Po 26-tich moduloch, 40-tich hodinách a záverečnom teste získate medzinárodne uznávaný certifikát, akreditovaný združením IAB.


Strategický networking